סטיילינג אישי לנשים

 

חבילה מס' 1 – התהליך השלם (8-10 שעות) – הבנוי משני מפגשים 

 

מפגש ראשון (4-5 שעות)

בשלב הראשון אגיע אלייך הביתה, נשב ונשוחח, במטרה להכיר אותך ואת אישיותך, ולהבין מהם הצרכים שלך, אורח חייך וסדר יומך.
להבין מה את אוהבת במראה שלך ומהן נקודות התורפה שלך, מהם הרגלי הקניות שלך, מהו הסגנון שלך. להבין אם תרצי לשדרג את הסגנון העכשווי שלך,  או שאולי את בכלל מעוניינת לפתח סגנון אישי אחר שהולם יותר את אישיותך וצרכייך.
בשלב השני במפגש זה אערוך לך 2 אבחונים – אבחון מבנה גוף ואבחון צבע.
ישנם 6 סוגים של מבני גוף טיפוסיים שאת יכולה להתאים לאחד מהם  או לשילוב של כמה מהם. בהתאם לתוצאת אבחון מבנה הגוף שלך, אוכל לייעץ לך אילו גזרות של בגדים ואילו סוגי בדים נכונים לך, מחמיאים לך וגורמים לך להראות פורפורציונלית ורזה יותר. (פירוט בנושא תוכלי למצוא תחת סודות הסטיילינג האישי).
ישנם 12 סוגים שונים של מניפות צבעים (עפ"י השיטה העונתית המורחבת) שאחד מהם תואם לפלטה הטבעית שלך. בהתאם לתוצאת אבחון צבע אוכל לדעת מהי מניפת הצבעים המתאימה לך ותוכלי בעזרתה לרכוש בעתיד בגדים, אביזרים ואיפור בעלי הגוון הנכון לך. (חשוב לי לציין ששיטת אבחון הצבע שאתה אני עובדת, היא השיטה החדשנית והמעמיקה ביותר לאבחון צבע. זו השיטה המפורטת ביותר שמיישרת קו עם הקולגות בחו"ל, המבחינה בין 12 טיפוסים שונים של מניפות צבעים, כשהשיטות האחרות מבחינות בין 4 לכל היותר – פירוט בנושא תוכלי למצוא תחת סודות הסטיילינג האישי).
בשלב השלישי והאחרון במפגש ניגש לארון שלך במטרה לבנות לך ארון נוח ונכון לשימוש יומיומי. ארון שעובד בשבילך ולא להיפך. נתחיל במיון. ננפה את כל מה שלא נכון ולא נלבש. אחר כך נבדוק אם יש פריטים שניתן להשמיש ע"י תיקון, הצרה, קיצור וכד'. כשתשאר לנו ערימת בגדים מצומצמת – נבדוק שילובי פריטים. נרכיב סטים (נוכל להעזר באקססוריז שאביא איתי), נצלם אותך ונעשה ביחד רשימה של פריטים בסיסיים שחסרים להשלמת המראה (כמובן שאשלח לך הכל בצורה מסודרת למייל לשימושך בעתיד). נארגן את הארון בצורה נגישה שיהיה קל למצוא ולהגיע לכל פריט בהתאם לצרכייך (סידור הארון הוא של עונה אחת בלבד).
לאחר תהליך זה,  לא תאמיני שמאותו ארון בגדים (שרק לפני רגע השמצת…) הצלחנו להרכיב המון סטים מוצלחים ובעזרת שימוש באקססוריז לתבל ולשדרג את המראה.

מפגש שני (4-5 שעות)

במפגש זה נצא עם רשימה ותקציב מוגדר מראש לסיבוב קניות. במפגש ניישם את הידע שרכשנו בפגישתנו הראשונה. בהתאם לרשימת הפריטים שהכנו, מניפת הצבעים שלך והגזרות שלמדנו שנכונות לך, נוכל לעשות מסע קניות מושכל שיחסוך זמן וכסף ויהפוך להיות חוויה מהנה במקום מטלה.
מהיום הקניות יהפכו לחוויה כיפית ואת תאהבי ותלבשי את מה שתקני.

 

 חבילה מס' 2 – מפגש בית (4-5 שעות) – בנוי ממפגש אחד

 

מפגש שיערך אצלך בבית (למעשה זהו מפגש זהה למפגש הראשון בחבילה מס' 1 ). המפגש כולל 3 שלבים –

שלב ראשון בו אלמד להכיר אותך ואבין מה הם צרכייך.

שלב שני בו אערוך לך אבחון מבנה גוף ואבחון צבע.

שלב שלישי בו נעשה סידור ארון, הרכבת סטים, צילום הסטים (כדי שאוכל לשלוח לך) והכנת רשימת קניות להשלמת המראה.

 

חבילה מס' 3 – מפגש קניות  (4-5 שעות) – בנוי ממפגש אחד

 

המפגש הזה יערך במרכז קניות\קניון.

 שלב ראשון  בו נשב בבית קפה (באיזור הקניות) וננהל שיחת הכרות כדי שאוכל להבין את צרכייך בהתאם לאורח חייך.

שלב שני בו אערוך לך אבחון מבנה גוף כדי שנבין אילו גזרות ובדים נכונים לך, אסביר לך על שילובי צבעים והדפסים נכונים באופן כללי. (חבילה זו לא כוללת אבחון צבע אישי מאחר ותנאי המפגש לא מאפשרים זאת).

שלב שלישי  נצא לסיבוב קניות בחנויות בהתאם למה שלמדנו עלייך.

חזרה לשירותי סטיילינג >>>

© 2013