אודותיי

Orli1אורלי לומברוזו, בת 48, נשואה לירון ואימא לשניים (שירה וארז).
  • בעלת תואר ראשון בחינוך, ספרות ואומנות (אוניברסיטת בר אילן).
  • 3 שנים של לימודי עיצוב תלבושות וסטיילינג לבמה (ביה"ס הגבוה לעיצוב אומנויות הבמה של רקפת לוי).
  • בוגרת בית הספר לסטיילינג ועיצוב תדמית (סטייל גורו).
  • בוגרת קורס סטיילינג תרפי מקצועי בשיטת ד"ר טלי סטולובי.
 אפשר לומר שבהשתלשלות חיי המקצועיים, מקצוע הסטיילינג בחר בי.
לאחר עשור של עבודה בתחום עיצוב התלבושות והסטיילינג (בתעשיית הטלויזיה והקולנוע) הבנתי כמה חשובים שירותי הסטיילינג והתדמית לכלל האנשים ולא רק לסלבס. אחרי שצברתי עוד נסיון בעבודה כסטייליסטית ויועצת תדמית עם נשים אנונימיות במגזר הפרטי והעסקי, הבנתי בצורה חד משמעית שלנשים יש קשר רגשי לבגדים שלהן ושהבגדים שלהן משפיעים עליהן ועל התפקוד שלהן בצורה יותר עמוקה ממה שאנו מצפים. לכל אישה באשר היא (גם אם היא מפורסמת וגם אם היא לא) יש עניין עם נושא הלבוש והוא קשור אצלה לרגש. בגלל זה כלכך חשוב שכל אחת תמצא את סגנונה האישי ממקום עמוק, אותנטי ומדויק לה, כך שהבגדים שלה יגרמו לה להרגיש טוב, להרגיש בטוחה ולתפקד בצורה הכי טובה שלה.
סגנון הלבוש שלנו הוא גם פן נוסף של האישיות שלנו, זהו החלק החיצוני של האישיות, שמשדר תדמית מסויימת המאפשרת להבליט תכונות, תחומי עניין, רצונות וכמובן שמעבירה גם מסר מסויים.  חשוב שכל אדם ישדר במראה שלו תדמית מודעת המציגה אותו בצורה מטיבה ומדגישה את היתרונות שלו.
אני מתייחסת לשירות הסטיילינג האישי כשליחות – לעזור לנשים להראות במיטבן ולמצוא את הגרסה הכי טובה של עצמן, לגרום להן להרגיש טוב, לשדר זאת ומשם להתקדם, להעיז, להשיג, לכבוש ולהגשים את עצמן.
© 2013